Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Turvapüksid STIHL FUNCTION ERGO

Kuumakse alates 3.96 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

151.48155.00

Turvapüksid STIHL FUNCTION ERGO on mõeldud igapäevaseks metsatööks nii proffidele kui ka nõudlikule kodukasutajale. Kettsaagide kaitse 1. klassi standardile.

Turvapüksid STIHL FUNCTION ERGO on mõeldud igapäevaseks metsatööks nii proffidele kui ka nõudlikule kodukasutajale. Kettsaagide kaitse 1. klassi standardile.

Tootekood: 008834210 Kategooriad: , ,

Turvapüksid STIHL FUNCTION ERGO

Turvapüksid STIHL FUNCTION ERGO on mõeldud igapäevaseks metsatööks nii proffidele kui ka nõudlikule kodukasutajale. Kettsaagide kaitse 1. klassi standardile EN ISO 11393, disain A (Esiosa on täielikult kaitstud ketikaitseriidega ja pikendatud u. 5 cm vasakulle sääre küljele). Saadaval erimõõdud +/-6cm.

Kui olete professionaalne metsatööline või kodukasutaja, kes tegeleb regulaarselt mootorsaega töötamisega, siis teate, kui oluline on omada kvaliteetseid ja turvalisi turvapükse. Turvapüksid STIHL FUNCTION ERGO on loodud selleks, et pakkuda igapäevast kaitset, mugavust ja funktsionaalsust nii professionaalsetele metsatöölistele kui ka nõudlikele kodukasutajatele.

Kõrgekvaliteetne Kaitse

Turvapüksid STIHL FUNCTION ERGO vastavad 1. klassi standardile EN ISO 11393, disainiga A. See tähendab, et esiosa on täielikult kaitstud ketikaitseriietega ja vasaku sääre külge on lisatud 5 cm pikkune kaitse. STIHL FUNCTION ERGO turvapükstega tunnete end kindlalt ja kaitstult. Pükste disain on mõeldud teie mugavuse ja liikumisvabaduse tagamiseks. Põlvepiirkonnas on tugevdatud kaitsematerjal, mis kaitseb teid võimalike vigastuste eest. Lisaks on pükstel ventilatsiooniavad külgedel, mis tagavad hea õhuvahetuse ja muudavad suvise töötamise jahedamaks.

STIHL FUNCTION ERGO turvapüksidel on lisatud reflektortriibud, mis suurendavad teie nähtavust madalas valguses. Turvalisus on alati esmatähtis, eriti metsatöös, ja nende pükstega saate olla kindel, et olete hästi nähtav. Pükstel on mitu praktilist taskut, sealhulgas suur tasku ja väike mobiilitasku. Need võimaldavad teil hoida oma tööriistu ja väiksemaid esemeid käeulatuses, mis suurendab teie töö efektiivsust.

Turvapüksid STIHL FUNCTION ERGO on pika kasutuseaga, kuid tuleb meeles pidada, et nende kasutusiga sõltub kulumisest ja võib olla erinev. Soovitame kontrollida toote seisukorda enne igat kasutuskorda, et tagada nende ohutus ja tõhusus.

Kuigi turvapüksid STIHL FUNCTION ERGO pakuvad suurepärast kaitset, ei saa ükski kaitsevarustus pakkuda absoluutset kaitset vigastuste eest. Olge alati ettevaatlik ja järgige ohutusnõudeid, mis on kehtestatud professionaalsete ametite ja mootorsaagide kasutusjuhendites.

Turvapüksid STIHL FUNCTION ERGO omadused ja hooldamine:

Turvapüksid STIHL FUNCTION ERGO on valmistatud kõrgekvaliteedilisest materjalist, mis tagab nende vastupidavuse ja pika eluea. Neid pükse on lihtne hooldada, kuna neid saab pesta 60-kraadise õrnade kangaste pesuprogrammiga. Samuti on oluline, et pesuvahend ei sisaldaks valgendit ja neid ei tohiks tsentrifuugida suurel kiirusel. Turvapükse on saadaval erimõõtudes, sealhulgas pikemad ja lühemad versioonid, mis tagavad teile parima sobivuse ja mugavuse.

* Tugev kaitsematerjal põlve piirkonnas.
* Ventilatsiooniavad külgedel , et tagada parem õhuvahetus ja et suvel oleks jahedam töötada.
* Lisatud on reflektortriibud, et suurendada nähtavust ja turvalisust.
* Suur tasku ja selles väike mobiilitasku.
* Jalgade vahel elastsest materjalist kangas, et oleks veel rohkem mugavust ja paindlikkust.
* Pikemad: M +6cm, L +6cm, XL +6cm
* Lühemad: M -6cm, L -6cm, XL -6cm
* Materjal: 65% polüester, 35% puuvill. Erkoranž materjal 70% polüester, 30% puuvill

* Pestavad 60 kraadiga õrnade kangaste pesuprogrammiga
* Pesuvahend ei tohi sisaldada valgendit
* Ei tohi teha suurel kiirusel trummelkuivatust e. tsentrifuugimist (max. 400p/min)
* Ei tohi pesta keemiliselt
* Madalal temperatuuril triikimine aitab taasaktiveerida riidel immutuskaitset

Parandamine:
* Parandada saab ainult välimist kangast – väliskanga paranduslapid on karbis kaasas
* Lõikekaitsekangast EI TOHI PARANDADA!
1. Kanga kihtide muudatused/parandused vähendavad või hävitavad kaitsva efekti!

Asendamine:
* Kui kaitseriie on saanud kahjustada, siis tuleb turvapüksid välja vahetada
* Kestvusaega:
1. Tavakasutaja/eratarbija: u. 5 – 10 aastat
2. Professionaalsed metsatööde tegijad: u. 1 aasta (max. 1,5 aastat)
NB! Kasutamise kestvus sõltub alati kulumisest ja võib olla väga erinev!
Kontrollige toode iga kord enne kasutamist laitmatu seisundi suhtes üle (näiteks toote visuaalne seisukord).

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

L -6cm, L +6cm, M -6cm, M +6cm, XL -6cm, XL +6cm, 3XL, L, M, S, XL, XS, XXL