Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Turvasääred STIHL FUNCTION

Kuumakse alates 3.48 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

129.00

Turvasääred STIHL FUNCTION on mõeldud kasutamiseks mootorsaagide kasutajale. Kerged ja hingavad. Elastsed ja väga mugavad.

Turvasääred STIHL FUNCTION on mõeldud kasutamiseks mootorsaagide kasutajale. Kerged ja hingavad. Elastsed ja väga mugavad.

Tootekood: 0088521020 Kategooriad: , , ,

Turvasääred STIHL FUNCTION

Turvasääred STIHL FUNCTION on mõeldud kasutamiseks mootorsaagide kasutajale. Kerged ja hingavad. Elastsed ja väga mugavad. Elastsed rihmad tagavad rohkem mugavust. Kerge kinnitada rihmaga vööle ja nelja. Paremal küljel oranž nähtavust parandav riie ja peegeldav STIHLi logo paremal. kinnitusklambriga jala külge. Pandlad on kiirelt avatavad ja suletavad. Paremal küljel oranž nähtavust parandav riie ja peegeldav STIHLi logo paremal. Laiendatud lõikekaitseala.

Turvasääred STIHL FUNCTION mootorsaagide kasutajale. Kui otsite usaldusväärseid ja kõrgekvaliteedilisi turvasääri mootorsaega töötamiseks, siis STIHL FUNCTION Turvasääred on just see, mida vajate. Need sääred on loodud tagamaks teie ohutust ja mugavust igasugustes metsatöötingimustes. STIHL on alati olnud esirinnas kaitseriietuse tehnoloogia väljatöötamisel, ja need turvasääred on selle tulemuseks.

Turvasääred STIHL FUNCTION omadused

* Kaitseklass 1. EN 381, (= 20 m/s)
* Kerged ja hingavad.
* Elastsed ja väga mugavad. Elastsed rihmad tagavad rohkem mugavust.
* Kerge kinnitada rihmaga vööle ja nelja kinnitusklambriga jala külge. Pandlad on kiirelt avatavad ja suletavad.
* Paremal küljel oranž nähtavust parandav riie ja peegeldav STIHLi logo paremal.
* Laiendatud lõikekaitseala.
* Pestavad 60 kraadiga
* Materjal: väline kangas 65% polüester, 35% puuvill, vooder 100% polüester
* Jalapikkuse mõõdud: 85, 90, 95, 100, 105 cm

Kerged ja hingavad

Üks olulisemaid omadusi, mida saate nendelt turvasäärtelt oodata, on nende kergus ja hingavus. Need sääred on loodud selleks, et te tunneksite end mugavalt isegi pikaajalise töö ajal metsas. Kerged materjalid ja hingav disain tagavad, et teie jalad ei muutuks liigselt higiseks ja püsiksid kuivad, mis omakorda suurendab teie mugavust ja vähendab väsimust. Turvasääred STIHL FUNCTION elastsed rihmad tagavad, et need sobivad hästi teie kehaga ja võimaldavad teil liikuda vabalt ja mugavalt. Rihmade kinnitamine vööle ja jalgadele on lihtne ning nelja kinnitusklambriga saate need kiiresti avada ja sulgeda. See tähendab, et te ei raiska aega keerulise riietumisega ja saate keskenduda oma tööle.

Turvasääred STIHL FUNCTION vastavad kaitseklassi 1 nõuetele vastavalt EN 381 standardile, mis tähendab, et need suudavad kaitsta teid kiirusega kuni 20 meetrit sekundis lendavate puidutükkide ja muude ohtlike esemete eest. Teie turvalisus on meie prioriteet, ja need turvasääred pakuvad teile kaitset, mida vajate. Teie turvalisus metsatöös sõltub ka teie nähtavusest. Paremal küljel olev oranž nähtavust parandav riie ja peegeldav STIHLi logo aitavad teil olla hästi nähtav ka halva valguse tingimustes. Teie turvalisus on meie jaoks oluline, ja need lisatud nähtavuse elemendid tagavad, et teid märgatakse.

Lisaks ohutusele pakuvad turvasääred STIHL FUNCTION suurepärast lõikekaitset. Need kaitsevad teie jalgu mootorsae käigus lendavate ohtlike esemete ja lõikevigastuste eest. Teie jalad jäävad terveteks ja kaitstuks, mis on metsatööde tegemisel ülioluline.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

100cm, 105cm, 85cm, 90cm, 95cm