Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Võsalõikaja püksid STIHL FS TriProtect

Kuumakse alates 3.77 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

145.00

Võsalõikaja püksid STIHL FS TriProtect on püksid võsameestele. Kolme funktsiooniga: löögikaitse, kriimustuskaitse ja veekindlus. Hea hingavusega materjalid.

Võsalõikaja püksid STIHL FS TriProtect on püksid võsameestele. Kolme funktsiooniga: löögikaitse, kriimustuskaitse ja veekindlus. Hea hingavusega materjalid.

Tootekood: 0088458010 Kategooriad: , ,

Võsalõikaja püksid STIHL FS TriProtect

Võsalõikaja püksid STIHL FS TriProtect on püksid võsameestele. Kolme funktsiooniga: löögikaitse, kriimustuskaitse ja veekindlus. Hea hingavusega materjalid. Tugev, „vintage“ efektiga ja veniv väliskangas, milles on suur puuvillasisaldus ja 18% vastupidavat stretch-materjali. Õhutuslukud reite tagakülgedel. Kaks tõmblukuga puusataskut, tagatasku ja tollipulga tasku paremal küljel. Võsalõikaja püksid STIHL FS TriProtect vasakul küljel reietasku koos mobiiltelefoni taskuga. Põlvekaitsed ja jalgade kaitse taskud lisavarustuse kasutamiseks eritööde jaoks. Pestavad 60 kraadiga

Võsalõikaja püksid STIHL FS TriProtect materjal: välimine kangas 65% polüestrit, 35% puuvilla. Vooder: 100% polüester.

Kui olete otsimas kvaliteetseid võsalõikaja pükse, mis pakuvad kõiki vajalikke kaitseomadusi ja mugavust, siis STIHL FS TriProtect püksid on just need, mida vajate. Need püksid on spetsiaalselt loodud võsalõikajatele, kes teevad tööd nõudlikes ja muutlikes tingimustes ning vajavad kaitset löökide, kriimustuste ja ilmastiku eest.

STIHL FS TriProtect pükstel on kolm olulist kaitseomadust, mis muudavad need ideaalseks valikuks võsalõikajatele. Need püksid pakuvad löögikaitset, kriimustuskaitset ja veekindlust, mis tagavad teie ohutuse ja mugavuse kogu tööpäeva vältel.

Hingavad ja vastupidavast materjalist

STIHL on tuntud kvaliteetsete materjalide poolest ning FS TriProtect püksid pole erandiks. Väliskangas on valmistatud vastupidavast ja venivast materjalist, mis talub rasket kasutust. Sellel on ka “vintage” efekt, mis lisab pükstele stiili. Materjali koostises on suur puuvillasisaldus ja 18% vastupidavat stretch-materjali, mis tagab pükste hea venivuse ja vastupidavuse.

STIHL FS TriProtect pükstel on kolm olulist kaitseomadust, mis muudavad need ideaalseks valikuks võsalõikajatele. Need püksid pakuvad löögikaitset, kriimustuskaitset ja veekindlust, mis tagavad teie ohutuse ja mugavuse kogu tööpäeva vältel.

Pükstel on mitmeid praktilisi taskuid, sealhulgas kaks tõmblukuga puusataskut, tagatasku ja tollipulga tasku paremal küljel. Vasakul küljel on reietasku, millel on eraldi tasku mobiiltelefoni jaoks. See võimaldab teil hoida kõiki vajalikke tööriistu ja tarvikuid käepärast ning muudab teie töö metsas efektiivsemaks.

Võsalõikaja püksid STIHL FS TriProtect on varustatud põlvekaitsmetega, mis pakuvad täiendavat kaitset ja mugavust, eriti neile, kes teevad eritöid. Lisaks on pükstel spetsiaalsed taskud jalgade kaitsmiseks, kuhu saab paigaldada täiendavat kaitsevarustust, kui see on vajalik. Võsalõikaja püksid STIHL FS TriProtect välimine kangas koosneb 65% polüestrist ja 35% puuvillast, mis tagab nende vastupidavuse ja mugavuse.

Vooder on valmistatud 100% polüestrist. Pükste hooldamine on lihtne, neid saab pesta 60-kraadise pesuprogrammiga. Järgige tootja hooldusjuhiseid, et tagada pükste pikaajaline vastupidavus ja tõhusus.

Võsalõikaja püksid STIHL FS TriProtect on ideaalne valik neile, kes vajavad oma igapäevatööks kõrgekvaliteedilisi ja mitmekülgseid pükse. Need püksid pakuvad kolmekordset kaitset löökide, kriimustuste ja ilmastiku eest ning tagavad teile turvalisuse ja mugavuse kogu tööpäeva jooksul. Valige STIHL ja usaldage kvaliteeti, mis vastab teie kõige nõudlikumatele töövajadustele.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

3XL, L, M, S, XL, XS, XXL

Sobivad tooted…