0 arvamust  |  Lisa arvamus
Mudel: IS2100Z 61″
Saadavus: Küsi tarneaega
0.00€
Maksudeta: 0.00€

KÜSI HINNAPAKKUMIST!

Madal omanikukulu, töökindlus ning efektiivsus

Ferris on oma äriklassi niidukitega viinud muru niitmise uuele tasemele ning mudel IS 2100Z ei ole selles suhtes mingi erand. Võimas EFI ja Oil-Guard tehnoloogiaga varustatud äriklassi mootor, patenteeritud vedrustus ning 155 cm niidutekk tagavad efektiive ja mugava töötamise ka suurtel kiirustel.

 

  •      Niiduk on varustatud Ferrise poolt patenteeritud vastupidava vedrustusega, mis tagab kõrge tootlikkuse, sõidumugavuse ning ühtlasema niidutulemuse ka ebatasasel pinnasel. Vedrustusele on tagatud 4 aastane garantii.
  •      Masinal on 3- ühes niidukorpus mis võimaldab niidujäätmeid paisata külgedele, taha või lihtsalt ära multšida. Lisaks võimaldab niidukorpuse 2 rihma süsteem pakkuda rihmadele garantiid 300 tundi ( 1 rihma süsteemi puhul 90 tundi)
  •     Niidukil on kasutuses Vanguard EFI äriklassi bensiinimootor ning koos Oil Guard õlitussüsteemiga on mootori hooldusvälp viidud 500 tunnini.
  •    Niidukil on peal 43 cm seljatoega ja mugavate käetugedega ise, mis suurendab oluliselt mugavust töötamisel, samas on kvaliteetset kattematerjali lihtne hooldada.
  •     Ferris IS 2100Z veoülekanne on varustatud äriklassi kuuluvate Hydro-Gear ZT-4400 hüdromootoritega. Tulemuseks on töökindlus ja vastupidavus aastateks.
  •     Niidukile on võimalik paigaldada kahte tüüpi kvaliteetseid lõiketerasid (klassikaline sirge niidutera ja multšimisterad) Niiduterade paksus on 6mm, mis tagavad efektiivse lõiketulemuse ja terade vastupidavuse.

 

Nimetus

Mõõtühik

 

Mootori võimsus

(hj)

28

Liikumis kiirus

(km/h)

18,0

Töötamise kiirus

(km/h)

18,0

Niitmislaius

(cm)

155 (61“)

Niitmisjõudlus

(ha/h)

2,23

Niidukõrgus

Cm

3,8 – 12,7

Kütusepaagi suurus

(l)

 42

Kütus


bensiin

Niidujäätmed


taha/küljele/multš

Vedu


Hydro-Gear ZT-4400 veomootorid

Pikkus

(mm)

2100

Laius

(mm)

1590

Registrimass

(kg)

610

Mootori hooldusintervall

(h)

500

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Kategooriad