0 arvamust  |  Lisa arvamus
Mudel: MS 180
Saadavus: Laos
199.00€ 279.00€
Maksudeta: 165.83€

Forestplus järelmaksu kuumakse al. 10.48 EUR

  • Kett 3/8 PM
  • Töömaht 31,8cm3
  • Juhtplaadi pikkus 35cm
  • Võimsus 1,4kW
  • Kaal 4,1kg

Täiusliku kaalu ja võimsuse suhtega mootorsaag koduseks kasutuseks nii küttepuude saagimisel, aia- ja ehitustöödel kui ka kuni 35 cm läbimõõduga puude langetamiseks. 
2-MIX mootor, kroomitud silinder, ketiõli säästev Ematic õlitussüsteem, STIHLi antivibratsiooni süsteem, Oilomatic ketiõlitussüsteem, keti pingutamine juhtplaadi kõrvalt. 

Kvaliteetne, väike, usaldusväärne ja kasutajasõbralik moootorsaag.

Juhtplaatidest

STIHL toodab kõikidele STIHLi mootorsaagidele täielikku juhtplaadivalikut. Kui mõned erandid välja arvata, on kõikidel STIHLi juhtplaatidel kasutusel ketiõli säästev Ematic-süsteem. 
Iga juhtplaat, mis on märgistatud E-tähega on Ematic-juhtplaat. STIHLi juhtplaadid on saadaval laias pikkusevahemikus ja soonepaksusega 1,1 mm (Rollomatic Mini), 1,3 mm, 1,5 mm ja 1,6 mm. Erinevate juhtplaatide kontuur on optimeeritud vastavaks järgmistele nõuetele:
- lõikevõimsus,- sirgjooneline saagimine,- käitumine tagasilöögil,- vastupidavus.
Pikk juhtsoon on juhtplaadi serva freesitud. Juhtlüli põhi ulatub juhtplaadi soone põhja, et tagada keti sirgjooneline liikumine ja ketilülide tallad liiguvad mööda juhtsoone serva. 
Juhtplaadi juhtsoon toimib ka ketiõli varustuskanalina.
Juhtplaadile mõjub saagimisel samasugune pinge nagu saeketile. Seetõttu on juhtplaat valmistatud vastupidavast materjalist, mida on lisaks karastatud ja spetsiaalse tahkumisprotsessi käigus sitkemaks tehtud. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Kategooriad