Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Metsatööjakk STIHL ADVANCE X-TREEm

Kuumakse alates 9.66 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

349.00466.65

Metsatööjakk STIHL ADVANCE X-TREEm on mõeldud metsatööks proffidele, kes mõistavad kvaliteedi olulisust.

Metsatööjakk STIHL ADVANCE X-TREEm on mõeldud metsatööks proffidele, kes mõistavad kvaliteedi olulisust.

Tootekood: 0088335080 Kategooriad: , , ,

Metsatööjakk STIHL ADVANCE X-TREEm

Metsatööjakk STIHL ADVANCE X-TREEm on mõeldud metsatööks proffidele, kes mõistavad kvaliteedi olulisust. Arboristid, professionaalsed metsatöölised ja STIHLi fännid. Oranž materjal vihmakindel (10 000 mm). Musta materjali õhu läbilaskvus 90 l/dm 2 x min. Käise alumine hall piirkond oksakindel. Kergelt eemaldatavad varrukad e. saab teha vestiks. Õlgadel kummist pehmendus. Kerge kaal. Talvel kasutamiseks. ProElast neljasuunaline stretšmaterjal seljaosal, mis võimaldab veelgi rohkem venimist.
Tegevused: puude hooldamine, metsatöö, haljastus ja üldse kõikidel töödel külmema ilmaga.

Kui olete professionaalne metsamees või aktiivne metsaomanik, kes otsib parimat varustust metsas töötamiseks, siis STIHL ADVANCE X-TREEm metsatööjakk on teie ideaalne kaaslane. See jakk on loodud ekstreemseteks töötingimusteks, pakkudes kaitset, mugavust ja vastupidavust kõigis olukordades.

Mugavus ja Funktsionaalsus

Metsatööjakk STIHL ADVANCE X-TREEm on disainitud nii, et kaitsta teid oksade ja muude võimalike vigastuste eest, mis võivad tekkida mootorsaega töötamisel. Jakil on käise alumisel hallil alal oksakindel materjal, mis tagab täiendava kaitse teie käte ja käte piirkonnas. Lisaks saab jakki kergesti muuta vestiks, kui eemaldate varrukad. See võimaldab teil kohandada oma riietust vastavalt töötingimustele ja temperatuurile. Metsatööjakk STIHL ADVANCE X-TREEm  pakub suurepärast mugavust ja funktsionaalsust. Jaki õlgadel on kummist pehmendus, mis vähendab survepunkte ja tagab, et jakk istub mugavalt. Jakk on kerge kaaluga, mis võimaldab teil vabalt liikuda ja teha oma tööd ilma piiranguteta.

Metsatööjakk STIHL ADVANCE X-TREEm seljaosal on ProElast neljasuunaline stretšmaterjal, mis võimaldab veelgi rohkem venimist. See omadus suurendab teie liikumisvabadust ja võimaldab teil teha oma tööd täpselt ja kiiresti. Olete alati valmis võtma vastu väljakutseid, mida metsatöö võib teile pakkuda. STIHL ADVANCE X-TREEm metsatööjaki käiste küünarnukkide kohal on uudne keraamiline riie, mis lisab jaki vastupidavusele ja kaitsele. See materjal on elastne, kerge, kiiresti kuivav ning pakub suurepärast hingavust ja niiskuskaitset. Keraamiline riie tagab, et teie käised on kaitstud ka kõige raskemates tingimustes.

Metsatööjakk STIHL ADVANCE X-TREEm  sobib suurepäraselt ka talvisteks töödeks. See jakk hoiab teid soojas ja kuivas ka kõige karmimates talvistes tingimustes. Talvine kasutus on oluline, eriti kui töötate metsas aastaringselt. Jakil on vastupidavad materjalid ja disain, mis tagavad, et olete kaitstud külma ja niiskuse eest

Lihtne hooldamine

STIHL ADVANCE X-TREEm metsatööjakki on lihtne hooldada, mis tagab selle pikaealisuse. Jakki saab pesta 60-kraadise pesuprogrammiga, mis muudab selle kergesti puhtaks pärast rasket tööpäeva metsas. Hooldage jakki vastavalt juhistele, et tagada selle pikaajaline vastupidavus. STIHL ADVANCE X-TREEm metsatööjaki materjalid on hoolikalt valitud, et tagada vastupidavus ja mugavus. Jakk koosneb 80% polüestrist, 15% polüamiidist, 4% elastaanist ja 1% keramiikist. Lisaks sisaldab jakk 66% polüpropüleeni ja 34% polüestrit, mis tagavad kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse.

Metsatööjakk STIHL ADVANCE X-TREEm on parim valik, kui otsite kaitset ja mugavust mootorsaega töötamisel või muudes ekstreemsetes töötingimustes. See jakk pakub ekstra kaitset oksade ja vigastuste eest, mugavust, liikumisvabadust ja vastupidavust. STIHL ADVANCE X-TREEm metsatööjakk on ideaalne valik professionaalidele, kes vajavad tipptasemel varustust oma tööks. Ärge ohverdage oma mugavust ega turvalisust – valige STIHL ADVANCE X-TREEm metsatööjakk ja olge valmis igaks väljakutseks.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

L, M, S, XL, XS, XXL

Sobivad tooted…