Akutrimmer EGO ST1300E-S

Kuumakse alates 5.10 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

179.00

Akutrimmer EGO ST1300E-S on varustatud harjavaba mootoriga, mis tagab seadme pika eluea ja vähese hooldusvajaduse. Akutrimmer EGO ST1300E-S trimmerit toidab 56-voldine liitium-ioon aku, mis on turul kõige võimsam.NB! Komplekti ilma aku ja laadijata!

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Akutrimmer EGO ST1300E-S on varustatud harjavaba mootoriga, mis tagab seadme pika eluea ja vähese hooldusvajaduse. Akutrimmer EGO ST1300E-S trimmerit toidab 56-voldine liitium-ioon aku, mis on turul kõige võimsam.NB! Komplekti ilma aku ja laadijata!

Tootekood: ST1300E-S Kategooria:

Akutrimmer EGO ST1300E-S

EGO POWER+ trimmer loob uue standardi, toimides sama hästi või pareminigi kui esmaklassilised bensiini toitel töötavad mudelid. Selle toiteallikaks on võimsaim turul olev aku. Tutvustame teile esimest 56-voldist liitium-ioon akut, mis on 40% võimsam kui senine juhtiv 40-voldine aku. EGO POWER+ hekipügaja jõudlus on võrdne bensiini toitel töötavate mudelite omaga, kuid seda ilme müra ja heitgaasideta. Trimmeri 33cm lõikelaius tagab kiire ja tõhusa niitmise. See võimaldab teil katta suurema ala vähema ajaga, muutes niitmise tõhusamaks ja mugavamaks. Kui otsite parimat akutoitel trimmerit, siis on EGO ST1300E-S teie jaoks parim valik. See trimmer pakub võimsust, tööaega ja keskkonnasõbralikkust, muutes niitmise lihtsaks ja tõhusaks. Ärge laske end piirata bensiinimootoriga trimmeritest, vaid valige EGO ST1300E-S ja nautige kvaliteeti ning jõudlust.

Tasuta pikema garantiiaja saamiseks registreerige oma EGO toode siinhttps://egopowerplus.ee/user-login

NB! Komplekti ilma aku ja laadijata! Vaata akusid ja laadijaid SIIT.

Akutrimmer EGO ST1300E-S omadused

* 33cm lõikelaius
* kiire ja lihtne paigaldada tamiili 2,0mm
* Kiiruse regulaator – 2 kiirusastet
* Kuni 55 minutit tööaeg (2,0Ah akuga)
* Harjavaba mootor
* Mugav ümar käepide
* 56V võimsus

Akutrimmer EGO ST1300E-S tööajad:

Akutrimmer EGO ST1300E-S saate nautida pikka tööaega, mis sõltub kasutatavast akust:

  • 2,5 Ah akuga – kuni 70 minutit
  • 5 Ah akuga – kuni 140 minutit
  • 7,5 Ah akuga – kuni 210 minutit

See tähendab, et saate teha palju tööd ühe laadimisega, mis muudab akuga trimmeri EGO ST1300E-S ideaalseks suurte alade niitmiseks.

Pikk eluiga ja lihtne hooldada

Akutrimmer EGO ST1300E-S on varustatud harjavaba mootoriga, mis tagab seadme pika eluea ja vähese hooldusvajaduse. Üks EGO ST1300E-S suurimaid eeliseid on selle keskkonnasõbralikkus. See akuga trimmer töötab ilma müra ja heitgaasideta, mis tähendab, et saate teha oma niitmistöid ilma keskkonda kahjustamata ja ilma ebameeldivat müra tekitamata. EGO ST1300E-S trimmerile on saadaval mitmeid lisavarustuse valikuid, mis võimaldavad teil kohandada oma trimmerit vastavalt töö nõudmistele. Akuga trimmeri lisavarustus hõlmab erinevaid akusid, akulaadijaid ja muid tarvikuid, mis aitavad teil oma tööd veelgi paremini teha.

EGO on teinud ajalugu akutoitel trimmerite maailmas, tutvustades EGO ST1300E-S, mis seab uued standardid võimsuse, tööaja ja kerguse osas. See trimmer ei ole mitte ainult võimeline konkureerima bensiinimootoriga trimmeritega, vaid ületab neid mitmes olulises aspektis. Kui otsite trimmerit, mis pakub tippklassi jõudlust ja on keskkonnasõbralik, siis on EGO ST1300E-S teie jaoks ideaalne valik.

Ületamatu Aku Võimsus: 56-Voldine Liitium-ioon Aku

Akutrimmer EGO ST1300E-S trimmerit toidab 56-voldine liitium-ioon aku, mis on turul kõige võimsam. See aku on 40% võimsam kui seni juhtiv 40-voldine aku, mis tähendab, et saate nautida pikemat tööaega ja suuremat jõudlust. EGO POWER+ trimmeril on jõudlus, mis vastab bensiinimootoriga trimmeritele, kuid ilma müra ja heitgaasideta. Trimmeri 33cm lõikelaius tagab kiire ja tõhusa niitmise. See võimaldab teil katta suurema ala vähema ajaga, muutes niitmise tõhusamaks ja mugavamaks. EGO ST1300E-S trimmeriga kaasneb 2,0mm tamiil, mis on kiire ja lihtne paigaldada. See tähendab, et saate kiiresti jätkata niitmist, kui tamiil vajab vahetamist. Sellel akuga trimmeril on kaks kiirust, mis võimaldab teil kohandada oma tööd vastavalt vajadusele. Kas vajate kiiret ja tõhusat niitmist või soovite säästa akut ja teha tööd rahulikumalt, EGO ST1300E-S pakub mõlemat võimalust.

EGO – uus liider aiatehnika turul

EGO on tuntud ja tunnustatud aiatehnika bränd, millel on silmapaistev maine tipptasemel akutoitel töötavate aiatööriistade tootjana. EGO toodab mitmekülgset valikut kvaliteetseid seadmeid, mis pakuvad suurepärast jõudlust, usaldusväärsust ja mugavust aiatöödeks. Brändi unikaalne müügipunkt on selle kasutamine arenenud liitiumioonakudega, mis tagavad pikema tööaja, kiire laadimise ja madala hooldusvajaduse.

EGO aiatööriistad, sealhulgas lehepuhurid, muruniidukid, kettsaed, trimmerid ja rohkem, on tuntud oma 56V võimsuse, vaikuse ja tõhususe poolest, pakkudes samas keskkonnasõbralikku alternatiivi traditsioonilistele bensiinimootoriga seadmetele. Need sobivad suurepäraselt nii kodukasutajatele kui ka professionaalsetele haljastusettevõtetele, kes hindavad kvaliteeti ja usaldusväärsust.EGO püüab pidevalt innovatsiooni, tuues turule uusi ja täiustatud tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ja vajadustele. Tugev garantii ja kvaliteedisertifikaadid kinnitavad EGO pühendumust kvaliteedile ja rahulolule.

Tootja

EGO

Aku pinge (V)

56

Komplektis tööorgan

trimmipea

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Kaal (kg)

2.7

Harjavaba mootor

JAH

Kogupikkus (cm)

Trimmipea / trimmitamiil

2.0mm

Lõikenuga

EI

Saeketas

EI

Traksid / kanderihm

EI

Lõikelaius (cm)

33

Seadistatavad pöörded

JAH