Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akutrimmer Makita DUR181Z

99.00

Akutrimmer Makita DUR181Z töötab kõikide Makita LXT 18V akudega. Lõikelaius 260 mm. Teleskoopvart saab reguleerida 180 mm. Pöörduv lõikepea, tugev reguleeritav abikäepide. NB! Aku ja laadija ei kuulu komplekti.

Laos

Akutrimmer Makita DUR181Z töötab kõikide Makita LXT 18V akudega. Lõikelaius 260 mm. Teleskoopvart saab reguleerida 180 mm. Pöörduv lõikepea, tugev reguleeritav abikäepide. NB! Aku ja laadija ei kuulu komplekti.

Tootekood: DUR181Z Kategooria:

Akutrimmer Makita DUR181Z

Akutrimmer Makita DUR181Z töötab kõikide Makita LXT 18V. Lõikelaius 260 mm. Teleskoopvart saab reguleerida 180 mm. Pöörduv lõikepea, tugev reguleeritav abikäepide. Aku kaitsesüsteem kaitseb akut ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise eest. Kasutamisaeg 3,0 Ah akuga 46 min., 1,5 Ah akuga 23 min.

NB! Aku ja laadija ei kuulu komplekti! Kui vajad akut ja laadijat vaata siia.
Aiatööd on sageli kurnavad, kuid õige tööriista abil võib see muutuda nauditavaks ja tulemuslikuks tegevuseks. Makita, tuntud oma kvaliteetsete tööriistade poolest, pakub oma klientidele täiuslikku lahendust aiatöödeks – akutrimmer Makita DUR181Z. See trimmer on loodud selleks, et muuta teie aiatööd lihtsamaks ja tõhusamaks, pakkudes samas Makita kvaliteeti ja vastupidavust.

fÜhilduvus Makita 18V LXT akudega

Üks suurimaid eeliseid akutrimmer Makita DUR181Z puhul on selle ühilduvus kõigi Makita LXT 18V akudega. See tähendab, et kui teil on juba olemas Makita akud muude tööriistade jaoks, saate neid kasutada ka selle trimmeriga. See tagab mitmekülgsuse ja säästab raha, kuna te ei pea ostma eraldi akut. Lisaks pakub Makita oma akudele laia valikut mahu ja jõudluse poolest, võimaldades teil valida just enda vajadustele sobiva aku. Makita on varustanud DUR181Z akutrimmeri aku kaitsefunktsioonidega, mis hoiavad ära aku ülekoormuse, ületühjenemise ja ülekuumenemise. See tagab teie aku pikema eluea ja parema jõudluse. Kasutusaeg sõltub teie valitud akust. Näiteks 3,0 Ah akuga saate nautida kuni 46 minutit tööaega ja 1,5 Ah akuga kuni 23 minutit. See annab teile piisavalt aega, et teha ära kogu vajalik aiatöö. Makita on tuntud oma tööriistade vastupidavuse ja usaldusväärsuse poolest ning DUR181Z akutrimmer ei ole erand. Makita usub oma toodete kvaliteeti ja seetõttu pakub klientidele pikaajalist garantiid. See annab ostjatele kindluse, et nende investeering on kaitstud ja et Makita toetab neid kogu

Pöörduv lõikepea ja reguleeritav abikäepide

Akutrimmer Makita DUR181Z on varustatud pöörduva lõikepeaga, mis võimaldab teil trimmeriga töötada erinevates nurkades ja raskemini ligipääsetavates kohtades. See muudab trimmeriga töötamise mitmekülgsemaks ja efektiivsemaks. Lisaks on trimmeril tugev reguleeritav abikäepide, mis tagab parema haarduvuse ja kontrolli tööriista üle. Makita DUR181Z akutrimmeri kasutamine on mugav ja keskkonnasõbralik. Sellel puudub vajadus segada kütust ja õli ning seetõttu ei eraldu heitgaase ega müra. See võimaldab teil teha aiatööd ilma keskkonda kahjustamata ning samal ajal nautida vaiksemat ja puhtamat töökeskkonda. Selle madal helivõimsuse tase, 88,5 dB(A), võimaldab teil kasutada trimmerit ka linnapiirkondades ja müratundlikes piirkondades.Makita DUR181Z akutrimmeril on suurepärased tehnilised andmed, mis tagavad selle tõhususe ja vastupidavuse. See töötab nominaalpingega 18V ja saavutab pööretearvuks 7 800 min-¹. Trimmeril on lõikelaiuseks 260 mm ning selle kaal koos akuga jääb vahemikku 2,8 – 3,1 kg, sõltuvalt kasutatavast akust. Tamiili läbimõõt on 1,65 mm ja trimmer on varustatud aku kaitsesüsteemiga, mis tagab aku ohutu kasutamise.

Akutrimmer Makita DUR181Z tehnilised andmed

Aku nominaalpinge 18 v
Pööretearv 7 800 min¹
Lõikelaius 260 mm
Toote kaal koos akuga (EPTA-
Protseduur 01/2003) 2,8 – 3,1 kg
Tamiili läbimõõt 1,65 mm
Aku kaitsesüsteem
Helivõimsuse tase (LWA) 88,5 dB(A)
Helirõhu tase (LpA) 82 dB(A)
Määramatu müra (K faktor) 2,5 dB(A)
Vibratsioonitase (3 teljel) ≤ 2,5 m/sec²
Määramatu vibratsioon (K faktor) 1,5 m/sec²
Toote mõõdud (P x L x K) 1433 x 267 x 257
mm
Pinge LXT

Makita akuga trimmerid

Makita on olnud usaldusväärne nimi tööriistade maailmas aastakümneid. Nende pühendumine kvaliteedile, innovatsioonile ja kasutajamugavusele on muutnud nad üheks eelistatuimaks valikuks nii professionaalsetele ehitajatele kui ka koduaednikele. Üks nende silmapaistvaid tootekategooriaid on akutrimmerid, eriti Makita 18V LXT akutrimmerid. Makita 18V LXT akutrimmerid on loodud mugavuse ja liikuvuse esikohale seadmiseks. Need on täiesti juhtmeta, kasutades võimsaid 18V liitium-ioonaku süsteeme. See tähendab, et saate vabalt manööverdada ja trimmida kaugemates aia nurkades, kartmata kaablitega segadust või elektripistikute leidmise vaeva. Lisaks on Makita akutrimmerid tavaliselt kerged ja ergonoomilised, mis muudab nende käsitsemise hõlpsaks ja vähendab väsimust pikema trimmimise ajal. Makita on aastakümneid olnud tööriistade usaldusväärne nimi ja nende 18V LXT akutrimmerid ei ole erand. Need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja vastupidavad rasketele tingimustele. Lisaks on kõik Makita tööriistad varustatud pikaajalise garantiiga, mis annab sulle meelerahu ja kindluse oma ostu suhtes.

Tootja

MAKITA

Aku pinge (V)

18

Komplektis tööorgan

trimmipea

Pööretearv (p/min)

7800

Seadistatavad pöörded

EI

Lõikelaius (cm)

26

Kaal (kg)

3.1

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Suunavahetus

EI

Harjavaba mootor

EI

Elektriline pidur

EI

Saeketas

EI