Akutrimmer EGO ST1300E

Kuumakse alates 5.10 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

179.00

EGO POWER+ trimmer loob uue standardi, toimides sama hästi või pareminigi kui esmaklassilised bensiini toitel töötavad mudelid. Selle toiteallikaks on võimsaim turul olev aku.

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

EGO POWER+ trimmer loob uue standardi, toimides sama hästi või pareminigi kui esmaklassilised bensiini toitel töötavad mudelid. Selle toiteallikaks on võimsaim turul olev aku.

Tootekood: ST1300E Kategooria:

Akutrimmer EGO ST1300E

Akutrimmer ST1300E sobib eelkõige väiksematesse aedadesse. Käepidet saab vastavalt oma soovidele seadistada. Ilma akuta on seadme kaal 2,7kg. Trimmeril on kaks töökiirust. Trimmipea on vabaltpöörlev, mis tähendab, et pea ei kulu nagu tavalise trimmipea puhul.

EGO POWER+ trimmer loob uue standardi, toimides sama hästi või pareminigi kui esmaklassilised bensiini toitel töötavad mudelid. Selle toiteallikaks on võimsaim turul olev aku. Tutvustame teile esimest 56-voldist liitium-ioon akut, mis on 40% võimsam kui senine juhtiv 40-voldine aku. EGO POWER+ hekipügaja jõudlus on võrdne bensiini toitel töötavate mudelite omaga, kuid seda ilme müra ja heitgaasideta.

Tasuta pikema garantiiaja saamiseks registreerige oma EGO toode siin – https://egopowerplus.ee/user-login

NB! Komplekt ilma aku ja laadijata! Vaata akusid ja laadijaid SIIT.

Akutrimmeri tööajad

Akutrimmer EGO ST1300E tööaega sõltub kasutatavast akust:

2,5 Ah akuga – kuni 70min

5 Ah akuga – kuni 140 min

7,5 Ah akuga – kuni 210 min

See tähendab, et saate teha palju tööd ühe laadimisega, mis sobib suurepäraselt nii kodaeda kui ka professionaalseks kasutamiseks.

Kiirtäitmisega tamiilipool ja kiirusregulaator

Akutrimmer EGO ST1300E on mitmekülgne lõikelaius, mis võimaldab teil  33 cm laia tamiiliga niitmiseks. See annab teile paindlikkuse ja võimaluse kohandada oma niidutööd vastavalt vajadusele. EGO ST1300E – kiirtäitmisega tamiilipool, mis teeb tamiili vahetamise kiireks ja mugavaks. Te ei pea raiskama aega tamiili manuaalseks paigaldamiseks – lihtsalt kiire tõmme ja olete valmis niitma. Trimmeril on kaks töökiirust, mis võimaldab teil kohandada töökiirust vastavalt vajadusele. Kas soovite kiiret ja tõhusat niitmist või eelistate säästa akut ja töötada rahulikult, akutrimmer EGO ST1300E pakub mõlemat võimalust.

Üks aku kõikidele EGO tööriistadele

Üks suur trimmer EGO ST1300E eelis on selle aku ühilduvus teiste EGO POWER+ sarja tööriistadega. Sama 56-voldine liitium-ioon aku sobib kõikidele EGO POWER+ tööriistadele, olgu selleks hekilõikur, muruniiduk või saag. See tähendab, et saate oma akutoitel tööriistade komplekti vastavalt oma vajadustele laiendada. Kõikidel EGO POWER+ Professional toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistadele ja 3-aastane garantii akudele. Profikasutajatele kehtib garantii tööriistadele ja akudele 24 kuud. See pikk garantiaeg näitab EGO usaldusväärsust ja pühendumist oma toodete kvaliteedile.

Akutrimmer EGO ST1300E on keskkonnasõbralik valik, mis aitab vähendada õhusaastet ja mürasaastet. See trimmer töötab ilma heitgaasideta ja tekitab väga vähe müra, mis muudab selle sobilikuks ka müratundlikes piirkondades töötamiseks. Lisaks ei pea te enam bensiini ostma ega heitgaasidega tegelema, mis säästab raha ja keskkonda. Kui soovite võimsat, puhast ja vaikset akuga trimmerit, siis on akutrimmer EGO ST1300E ideaalne valik.

EGO – uus liider aiatehnika turul

EGO on tuntud ja tunnustatud aiatehnika bränd, millel on silmapaistev maine tipptasemel akutoitel töötavate aiatööriistade tootjana. EGO toodab mitmekülgset valikut kvaliteetseid seadmeid, mis pakuvad suurepärast jõudlust, usaldusväärsust ja mugavust aiatöödeks. Brändi unikaalne müügipunkt on selle kasutamine arenenud liitiumioonakudega, mis tagavad pikema tööaja, kiire laadimise ja madala hooldusvajaduse.

EGO aiatööriistad, sealhulgas lehepuhurid, muruniidukid, kettsaed, trimmerid ja rohkem, on tuntud oma 56V võimsuse, vaikuse ja tõhususe poolest, pakkudes samas keskkonnasõbralikku alternatiivi traditsioonilistele bensiinimootoriga seadmetele. Need sobivad suurepäraselt nii kodukasutajatele kui ka professionaalsetele haljastusettevõtetele, kes hindavad kvaliteeti ja usaldusväärsust.EGO püüab pidevalt innovatsiooni, tuues turule uusi ja täiustatud tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ja vajadustele. Tugev garantii ja kvaliteedisertifikaadid kinnitavad EGO pühendumust kvaliteedile ja rahulolule.

EGO Pro X-seeria akutrimmer EGO ST1300E sobib suurepäraselt profikasutajale, nagu näiteks kohalikud omavalitsused, maastikukujundajad ja erinevate rajatiste hooldajad. ST1300E on varustatud Rapid Reload trimmipeaga, mille täitmine on tehtud märkimisväärselt lihtsaks. Nii hoiate kokku aega ja vähendate tööseisakuid. Nii hoiate kokku aega ja vähendate tööseisakuid. Tööorgani pöörlemiskiirust on võimalik lihtsasti muuta käepidemel, mis tähendab, et saate madalamal koormusel tööd tehes aku kestvust pikendada. Samuti on raskemate tööde puhul võimalus mootorile võimsust juurde lisada. Trimmer sobib kasutamiseks kõikide EGO 56V ARC Lithium akudega.

 

Tootja

EGO

Aku pinge (V)

56

Kaal (kg)

2.7

Komplektis tööorgan

trimmipea

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Harjavaba mootor

JAH

Kogupikkus (cm)

Trimmipea / trimmitamiil

2.0mm

Lõikenuga

EI

Saeketas

EI

Traksid / kanderihm

EI

Lõikelaius (cm)

33

Seadistatavad pöörded

JAH

Töölaius (cm)

Kolmiknoaga 30cm, Trimmipeaga 45cm