Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Metsatööjakk STIHL FUNCTION UNIVERSAL

69.00

Metsatööjakk STIHL FUNCTION UNIVERSAL on lihtne ja väga kerge mustuse eest kaitsev metsatööjakk kodu- ja lihtsamateks metsatöödeks. Väga kerge materjal ja selgelt nähtav oranž värv.

Metsatööjakk STIHL FUNCTION UNIVERSAL on lihtne ja väga kerge mustuse eest kaitsev metsatööjakk kodu- ja lihtsamateks metsatöödeks. Väga kerge materjal ja selgelt nähtav oranž värv.

Tootekood: 0088335070 Kategooriad: ,

Metsatööjakk STIHL FUNCTION UNIVERSAL

Metsatööjakk STIHL FUNCTION UNIVERSAL on lihtne ja väga kerge mustuse eest kaitsev metsatööjakk kodu- ja lihtsamateks metsatöödeks. Väga kerge materjal ja selgelt nähtav oranž värv. Erinevate riidekombinatsioonidega jakk, tagatud on optimaalne hingavus: ventilatsiooniavad kaenla all ja praktilised taskud. Küünarnukkidel on tugevast materjalist mittekuluv riie. Seljal STIHLi logo. Kui otsite usaldusväärset ja vastupidavat metsatööjakki, mis tagab teile kaitse ja mugavuse koduaias või metsas töötades, siis tutvustame teile Metsatööjakk STIHL FUNCTION UNIVERSAL ‘i. See jakk on mõeldud lihtsateks metsatöödeks ning pakub teile kõike, mida vajate, et olla produktiivne.

Jakki on lihtne hooldada, et tagada selle pikaealisus. Peske seda 60-kraadise õrnade kangaste pesuprogrammiga.

Üks esimesi asju, mida märkate, kui STIHL FUNCTION UNIVERSAL jakki selga panete, on selle kerge kaal. See on valmistatud kvaliteetsest 65% polüestrist ja 35% puuvillast, mis tagab selle kerguse ja vastupidavuse. Kerge kaal ei piira teie liikumist, mis on eriti oluline metsatöö tegemisel, kus kiire ja paindlik liikumine on hädavajalik. Lisaks sellele on jakil nähtav oranž värv, mis tagab teie nähtavuse isegi metsas tihedate puude vahel. See on oluline ohutuse tagamisel, eriti kui töötate koos teiste inimestega või olete metsas jahil. Nähtavuse tagamine on üks STIHLi prioriteete ja see jakk vastab sellele standardile suurepäraselt.

Hingav ja mugav

Metsatööjakk STIHL FUNCTION UNIVERSAL on loodud mugavust silmas pidades. Sellel on ventilatsiooniavad kaenla all, mis aitavad teil hoida end jahedana ka kõige kuumemal päeval. See omadus võimaldab teil keskenduda oma tööle, mitte sellele, kui palav teil on. Jaki praktilised taskud pakuvad piisavalt ruumi tööriistade ja muude vajalike esemete hoidmiseks. Te ei pea enam muretsema, kuhu oma tööriistad panna, sest kõik, mida vajate, on käeulatuses.

Metsatöö võib olla karm ja nõuda riietelt vastupidavust. Metsatööjakk STIHL FUNCTION UNIVERSAL vastab nendele nõudmisele. Jakil on tugevast materjalist mittekuluvad küünarnukid, mis tagavad selle pika kasutusea. Te ei pea muretsema jakki kiiresti kuluvate osade pärast – see on tehtud vastu pidama aastaid metsatööd. STIHL on tuntud oma kvaliteetsete toodete poolest ja Metsatööjakk STIHL FUNCTION UNIVERSAL pole erand. Jaki seljal on uhkelt esindatud STIHLi logo, mis näitab, et usaldate üht maailma juhtivat metsatöö varustuse tootjat. See logo on kvaliteedi sümbol, mis ütleb teile, et olete valinud parima.

On oluline meeles pidada, et ükski kaitseriie ei saa pakkuda absoluutset kaitset vigastuste eest. Kaitse tõhusus sõltub mitmetest teguritest, sealhulgas sellest, kuidas te oma metsatööd teostate. STIHL FUNCTION UNIVERSAL jakk on mõeldud lisakaitseks, kuid ei asenda ohutuid töövõtteid. Alati järgige vastavate ametite (erialaliidud jms) ohutusnõudeid ja kasutage mootorseadmeid vastavalt tootja juhenditele.

Metsatööjakk STIHL FUNCTION UNIVERSAL pesemine:

Metsatööjakk STIHL FUNCTION UNIVERSAL ‘i on lihtne hooldada, et tagada selle pikaealisus. Peske seda 60-kraadise õrnade kangaste pesuprogrammiga. Veenduge, et pesuvahend ei sisalda valgendit ja ärge tsentrifuugige seda suurel kiirusel. Samuti ei tohi jakki pesta keemiliselt. Kui soovite jakki triikida, siis tehke seda madalal temperatuuril, et taasaktiveerida riide immutuskaitset.

Materjal: 65% polüester, 35% puuvill, oranžid osad 100% polüester

* Pestavad 60 kraadiga õrnade kangaste pesuprogrammiga
* Pesuvahend ei tohi sisaldada valgendit
* Ei tohi teha suurel kiirusel trummelkuivatust e. tsentrifuugimist (max. 400p/min)
* Ei tohi pesta keemiliselt
* Madalal temperatuuril triikimine aitab taasaktiveerida riidel immutuskaitset

NB! Kasutamise kestvus sõltub alati kulumisest ja võib olla väga erinev!
Kontrollige toode iga kord enne kasutamist laitmatu seisundi suhtes üle (näiteks toote visuaalne seisukord).

Tähelepanu!
Ükski kaitsevarustus ei saa pakkuda absoluutset kaitset vigastuste eest. Kaitsetoime määr sõltub väga paljudest mõjuritest. Antud toode ei asenda ohutuid töövõtteid. Mootorseadme asjatundmatu kasutamine võib põhjustada õnnetusi. Seepärast järgige tingimata vastavate ametite (erialaliidud jms) ohutusnõudeid ja kasutatava mootorseadme kasutusjuhendis esitatud ohutusjuhiseid.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas. STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

L, M, S, XL, XXL