Akutrimmer EGO ST1400E

Kuumakse alates 6.66 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

249.00

Akutrimmer EGO ST1400E-ST seab uued standardid akutoitel trimmerite maailmas. See võimas trimmer toimib sama hästi või paremini kui esmaklassilised bensiinimootoriga mudelid. NB! Komplekt ilma aku ja laadijata!

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Akutrimmer EGO ST1400E-ST seab uued standardid akutoitel trimmerite maailmas. See võimas trimmer toimib sama hästi või paremini kui esmaklassilised bensiinimootoriga mudelid. NB! Komplekt ilma aku ja laadijata!

Tootekood: ST1400E Kategooria:

Akutrimmer EGO ST1400E

Akutrimmer EGO ST1400E-ST seab uued standardid akutoitel trimmerite maailmas. See võimas trimmer toimib sama hästi või paremini kui esmaklassilised bensiinimootoriga mudelid, kuid selle eeliseks on keskkonnasõbralikkus ja vaikne töö. Tervislik aia hooldus saab uue tähenduse EGO ST1400E-ST trimmeriga. Trimmeri jõudlus sõltub oluliselt selle toiteallikast, ja akuga trimmerit ST1400E-ST toidab 56 V Lithium-Ion EGO POWER+ aku. See aku on 40% võimsam kui senised 40 V akud, pakkudes pikemat tööaega ja paremat jõudlust. EGO POWER+ trimmer suudab võistelda bensiinimootoriga trimmeritega, kuid ei tekita müra ega heitgaase.

Tasuta pikema garantiiaja saamiseks registreerige oma EGO toode siin – https://egopowerplus.ee/user-login

NB! Komplekt ilma aku ja laadijata! Vaata akusid ja laadijaid SIIT.

EGO ST1400E-ST trimmer võimaldab teil nautida pikka tööaega, mis sõltub kasutatavast akust:

  • 2,5 Ah akuga – kuni 60 minutit
  • 4 Ah akuga – kuni 90 minutit
  • 5 Ah akuga – kuni 120 minutit
  • 7,5 Ah akuga – kuni 165 minutit

Nii saate teha rohkem tööd ühe laadimisega, mis on suurepärane nii koduaia hooldamisel kui ka professionaalsel tasemel niitmisel.

POWERLOAD tehnoloogia ja kiiruseregulaator

Üks suurimaid väljakutseid trimmeri kasutamisel on trimmijõhvi vahetamine. Akutrimmer EGO ST1400E-ST muudab selle protsessi lihtsaks ja mugavaks tänu POWERLOAD tehnoloogiale. Lihtsalt vajutage nuppu ja trimmijõhv paigaldatakse automaatselt, ilma keeruliste toiminguteta. Trimmi kiirust saab kohandada vastavalt vajadusele tänu reguleeritavale kiirusfunktsioonile. Kas soovite kiiret ja intensiivset trimmimist või eelistate aeglasemat ja täpsemat niitmist, akutrimmer EGO ST1400E-ST pakub paindlikkust, mida vajate. EGO ST1400E-ST trimmeril on harjavaba mootor, mis tagab pika eluea ja minimaalse hooldusvajaduse. Harjavaba mootor ei vaja süüteküünlaid ega süütekablit, mis vähendab hoolduskulusid ja tagab stabiilse jõudluse. Akutrimmer EGO ST1400E-ST on keskkonnasõbralik valik, mis aitab vähendada õhusaastet ja mürasaastet. See trimmer töötab ilma heitgaasideta ja tekitab väga vähe müra, mis muudab selle sobilikuks ka müratundlikes piirkondades töötamiseks. Lisaks ei pea te enam bensiini ostma ega heitgaasidega tegelema, mis säästab raha ja keskkonda.

Üks aku kõikidele EGO tööriistadele

Üks suur eelis EGO ST1400E-ST akuga trimmeril on selle aku ühilduvus teiste EGO POWER+ sarja tööriistadega. Sama 56-voldine liitium-ioon aku sobib kõikidele EGO POWER+ tööriistadele, olgu selleks hekilõikur, muruniiduk või saag. See tähendab, et saate oma akutoitel tööriistade komplekti vastavalt oma vajadustele laiendada. Kõikidel EGO POWER+ Professional toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistadele ja 3-aastane garantii akudele. Profikasutajatele kehtib garantii tööriistadele ja akudele 24 kuud. See pikk garantiaeg näitab EGO usaldusväärsust ja pühendumist oma toodete kvaliteedile.

Akutrimmer EGO ST1400E-ST on keskkonnasõbralik valik, mis aitab vähendada õhusaastet ja mürasaastet. See trimmer töötab ilma heitgaasideta ja tekitab väga vähe müra, mis muudab selle sobilikuks ka müratundlikes piirkondades töötamiseks. Lisaks ei pea te enam bensiini ostma ega heitgaasidega tegelema, mis säästab raha ja keskkonda. Kui soovite võimsat, puhast ja vaikset akuga trimmerit, siis on akutrimmer EGO EGO ST1400E-ST ideaalne valik.

Akutrimmer EGO ST1400E-ST on parim valik, kui otsite võimsust, tööaega ja keskkonnasõbralikkust ühes paketis. See trimmer võimaldab teil teha oma niidutöid tõhusalt ja mugavalt, olles samal ajal keskkonnasõbralik valik. Liituge EGO POWER+ süsteemiga ja avastage trimmer, mis pakub bensiinimootori võimsust ilma bensiini negatiivsete mõjudeta. Lisaks saate nautida pikka garantiiaega, mis näitab EGO usaldusväärsust ja kvaliteeti. Muutke oma aiatööd lihtsamaks ja keskkonnasõbralikumaks EGO trimmeriga.

EGO – uus liider aiatehnika turul

EGO on tuntud ja tunnustatud aiatehnika bränd, millel on silmapaistev maine tipptasemel akutoitel töötavate aiatööriistade tootjana. EGO toodab mitmekülgset valikut kvaliteetseid seadmeid, mis pakuvad suurepärast jõudlust, usaldusväärsust ja mugavust aiatöödeks. Brändi unikaalne müügipunkt on selle kasutamine arenenud liitiumioonakudega, mis tagavad pikema tööaja, kiire laadimise ja madala hooldusvajaduse.

EGO aiatööriistad, sealhulgas lehepuhurid, muruniidukid, kettsaed, trimmerid ja rohkem, on tuntud oma 56V võimsuse, vaikuse ja tõhususe poolest, pakkudes samas keskkonnasõbralikku alternatiivi traditsioonilistele bensiinimootoriga seadmetele. Need sobivad suurepäraselt nii kodukasutajatele kui ka professionaalsetele haljastusettevõtetele, kes hindavad kvaliteeti ja usaldusväärsust. EGO püüab pidevalt innovatsiooni, tuues turule uusi ja täiustatud tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ja vajadustele. Tugev garantii ja kvaliteedisertifikaadid kinnitavad EGO pühendumust kvaliteedile ja rahulolule.

Tootja

EGO

Aku pinge (V)

56

Lõikelaius (cm)

35

Seadistatavad pöörded

JAH

Harjavaba mootor

JAH

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Kaal (kg)

3.4

Komplektis tööorgan

trimmipea

Trimmipea / trimmitamiil

2.4mm

Lõikenuga

EI

Saeketas

EI

Traksid / kanderihm

EI

Kogupikkus (cm)