Murutrimmerid

Murutrimmerid

Murutrimmerit tuleks valida vastavalt teie vajadustele ja eelistustele. Siin on mõned olulised aspektid, millele võiksite enne murutrimmeri ostu mõelda.
On olemas erinevat tüüpi murutrimmereid, näiteks elektriline trimmer, akutoitel trimmer ja bensiinitrimmer. Elektriline trimmer on keskkonnasõbralik ja lihtne kasutada, kuid selle kasutusulatus on piiratud juhtmega. Akutoitel trimmer pakub suuremat liikumisvabadust, kuid aku kestvus võib olla piiratud. Bensiinitrimmerid on võimsad ja pakuvad suuremat tööulatust, kuid need võivad olla müra- ja heitgaaside allikaks ning nõuavad regulaarset hooldust.
Murutrimmeritel on erinevad lõikeorganid, näiteks kettad, tamiili või lõikenugadega trimmipead  ja rohutera. Niidukettaga trimmerid on tavaliselt sobilikud suurematele aladele ja jämedama rohu lõikamiseks, samas kui trimmeripeaga trimmerid on paremad peenemate rohuliblede ja täpsema töö jaoks.
Kindlasti tasub osta tuntud tootja seadmeid just seepärast, et tagatud on ka varuosade baas ja seade on hiljem atraktiivne ka järelturul!
Vali kvaliteetne MAKITA akutrimmer, STIHL akutrimmer või EGO akutrimmer.

Aitame Sul meeleldi sobiva murutrimmeri välja valida. Võta meiega julgelt ühendust!

Näitan 1–30 tulemust 40-st